Van afgekapt pleisterwerk tot schilderklaar in Kruibeke
In de gang en de leefruimtes van deze woning in Kruibeke, bij Beveren, kapte AQUAPROVED 16 m² aangetast pleisterwerk af tot op de baksteen. Na 20,3 m capillaire injectie en het SNC-membraan werden de plintzones strak herbepleisterd. Het nieuwe pleisterwerk kan na droogtijd opnieuw worden geverfd.

Vochtranden in de plintzones
In de gang en de leefruimtes drukten vochtranden door het pleisterwerk boven de plinten. Voor de werken begonnen, werd het volledige gelijkvloers afgeschermd: het parket ging onder beschermfolie en de looproutes werden afgeplakt.
Twintig meter capillaire injectie
De aangetaste zones gingen tot op de baksteen: 16 m² oud pleisterwerk werd afgekapt. Daarna volgde de capillaire injectie, 14,3 m horizontaal en 6 m verticaal, en werd het SNC-membraan over de volledige 16 m² geplaatst.
Wit pleisterwerk, klaar voor verf
De plintzones werden strak herbepleisterd, met extra dikte waar de oude muur dat vroeg. Het nieuwe pleisterwerk kan na droogtijd opnieuw worden geverfd. AQUAPROVED geeft 30 jaar garantie op de behandeling.




















